12.5.08

Hasen do - weekend

Obavještavamo vas da je naš klub dana 10.05.2008.godine učestvovao na karate turniru „ MOSTAR OPEN „ koji je održan u univerzitetskoj sportskoj dvorani „MIDHAT HUJDUR HUJKA“ u Mostaru i da je u konkurenciji 35 klubova i 350 takmičara osvojio 8 medalja u borbama pojedinačno i to 4 zlatnih, 1 srebrenu i 3 bronzane.

Zlatne medalje osvojili su :

Amina Hadžić, Hadžera Hadžić, Šabić Ilma i Ahmić Hanisa,
Srebrenu medalju osvojila je Agić Eldina, a Bronzanu medalju osvojili su Porča Anela, Kavaz Sidik i Branković Emir (kate pojedinačno).

Bošnjak Nermin i Čićak Damir su zbog povreda na „HASEN DO“ kupu ovo takmičenje posmatrali sa tribina, dok je Melisa Begović zbog obaveza na fakultetu izostala iz ekipe za ovaj turnir.

Veoma dobru borbu imao je Avdić Džemal ali zbog nanesene povrede takmičaru iz Mostara ostao je bez medalje.

Narednog vikenda klub nastupa u Bugojnu a nakon toga je organizator priprema seniorske reprezentacije za nastup na Evropskom prvenstvu u Banja Luci.